Logo MojaObčina.si
DANES
18°C
14°C
JUTRI
23°C
15°C
Oceni objavo

Igor Pungartnik imenovan za podžupana Občine Polzela

Župan Občine Polzela Jože Kužnik je v skladu svojimi pooblastili  na mesto podžupana s 1. 2. 2023 imenoval občinskega svetnika Igorja Pungartnika, ki bo svojo funkcijo opravljal nepoklicno. 


Igor Pungartnik je 
kot nepoklicni podžupan imenovan za pomoč pri opravljanju nalog na področju družbenih dejavnosti in delovanja javnih zavodov, katerih ustanoviteljica ali soustanoviteljica je Občina Polzela, delovanja krajevnih odborov ter društev v občini.

V času nadomeščanja opravlja tekoče naloge iz pristojnosti župana in naloge po pooblastilu župana. Kot nepoklicni podžupan je poleg tega imenovan še za opravljanje funkcije župana v primeru predčasnega prenehanja mandata župana, in sicer v času od sprejema sklepa o predčasnem prenehanju mandata in razpisa nadomestnih volitev do izvolitve novega župana.

 Alenka Kočevar

Oglejte si tudi