Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
13°C
2°C
JUTRI
10°C
-4°C
1933

Hopsi do nove zmageHopsi s Polzele so v 16. krogu 1. SKL v soboto, 23. januarja 2021, gostovali pri ekipi Olimja v Podčetrtku. Presenetljivo so zmagali z rezultatom 91 : 73.

Pri Hopsih so tako zabeležili drugi par točk na zadnjih osmih tekmah in bodo 1. SKL nadaljevali v Ligi za obstanek. Na tekmi je pri Hopsih izstopala naveza Žan Kosič - Žiga Jurček - Josip Mikulić. Prvi je dosegel 24 točk, Jurček je  zbral 21 točk, dve manj pa je prispeval Mikulić. Iz 1. SKL je zaradi pomanjkanja finančnih sredstev izstopila ekipa Primorske.

Skladno z odlokom tako na košarkarskih igriščih trenutno potekata le tekmovanji 1. SKL za člane ter 1. SKL za članice, druga članska tekmovanja in vsa tekmovanja v mlajših starostnih kategorijah pa so do nadaljnjega odložena.
Aktualni odlok za zdaj ne omogoča izvedbe pokalnega tekmovanja, kar pomeni, da v predvidenem terminu 13. in 14. februarja 2021 ne bomo spremljali finalnega turnirja Pokala Spar.

Tone Tavčer

Slika: Žan Kosić                                                                                  

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi