Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
13°C
8°C
JUTRI
15°C
5°C
2451

Gradnja parkirišč na Glavnem trgu končana

Nova parkirna mesta na Glavnem trgu

Občina Polzela sporoča, da je v želji občanom zagotoviti zadostno število parkirnih mest pristopila k izgradnji novega parkirišča na območju Glavnega trga. Novozgrajena parkirna mesta so namenjena tako stanovalcem kot tudi obiskovalcem zdravstvenega doma. Hkrati z izgradnjo parkirišča je izvajalec Sašo Cizej, s. p., na omenjenem območju razširil cesto ter prestavil bližnji ekološki otok na primernejšo lokacijo. Skupaj z ureditvijo parkirnih mest je predvidena tudi zasaditev novih dreves, za kar bodo poskrbeli delavci režijskega obrata Občine Polzela ter Vrtnarstvo Marolt, d. o. o. Skupna vrednost investicije znaša 30.000 evrov. 

Rok Železnik 

Na sliki:  Nova parkirna mesta na Glavnem trgu                                      

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi