Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
28°C
13°C
JUTRI
29°C
11°C
5971

Energetska sanacija Zdravstvenega doma Polzela

Župan Občine Polzela Jože Kužnik in direktor Lekarne Polzela Tadej Kotnik sta z družbo Halomojstri, d. o. o., v sredo, 22. junija 2022, podpisala pogodbo za energetsko sanacijo Zdravstvenega doma Polzela. Pogodbena cena znaša 542.292,72 evra in vključuje DDV.

Projekt zajema izvedbo nove toplotnoizolacijske fasade, zamenjavo stavbnega pohištva, toplotno fasado ostrešja in zamenjavo strešne kritine. Konec sanacije je predviden do 31. oktobra letos.

Projekt bo financiran, kot sledi: 31 % iz nepovratnih sredstev evropske kohezijske politike oziroma 177.359,64 evra, 3,6 % financira lastnik lekarne oziroma 20.000 evrov, preostali del so  proračunska sredstva Občine Polzela.                                                                      

Tone Tavčer

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi