Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
31°C
16°C
JUTRI
29°C
17°C
656

Ekipno državno prvenstvo

V nedeljo, 7. junija 2019, je Karate zveza Slovenije v Ljutomeru organizirala letošnje ekipno državno prvenstvo v katah in borbah za vse starostne kategorije. Sodelovalo je 36 slovenskih klubov s svojimi ekipami. Karate klub Polzela je zastopalo pet ekip, ena kataška in tri borbene, ki so domov prinesle dva naslova državnih prvakinj,eno drugo mesto ter dve tretji mesti. Prav tako so na tekmi sodelovale Zala Kramberger, Zoja Avžner in Nika Šenica. Tekmovalke in tekmovalce sta vodila Luka Deberšek in Nika Šenica.

 Zala Kramberger (nastopala za TVD Ljutomer) - 1. mesto, borbe deklice

Borbe, ekipa ml. kadetinje (Aneja Jesenek Rojšek, Lara Kramberger, Tija Janžekovič) - 1. mesto

Borbe, mladinke (Nuša Žerjav, Laura Bergant in Tia Bikič) - 1. mesto

Kate, mladinke (Nuša Žerjav, Laura Bergant in Zoja Avžner) - 2. mesto

Borbe, dečki (Aleksej Derča, Žiga Trbovšek in Maj Podpečan) - 3. mesto

Borbe, kadeti (Mai Bašič Fekonja, Tilen Riosa Novak, Sven Rakovnik in Gal Kržišnik)

Zoja Avžner (nastopala za KK Shotokan Grosuplje) - 3. mesto, borbe, kadetinje

Nika Šenica (nastopala za TVD Ljutomer) - 3. mesto, borbe, članice

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi