Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
19°C
-4°C
JUTRI
20°C
-3°C
690

Druženje in zabava v Mladinskem društvu Polzela

Mladinsko društvo Polzela ponuja odličen prostor za sprostitev, druženje, zabavo, oglede filmov in različne projekte, ustvarjanje in delavnice. Na voljo je vsem mladim in organizacijam, ki iščejo prostor za priložnostne dogodke.

 V soboto, 8. februarja 2020 je v MDP potekal vsakoletni turnir Fifa, na katerem so se fantje odlično odrezali. Tekmovali so v dvojicah, najboljši trije pari pa so si prislužili nagrade. Zmagovalca turnirja Fifa 2020 sta postala Klemen Hribernik in Jaka Kunst, drugo mesto sta si priigrala Tjan Kapitler in Bojan Njenjić, tretje mesto pa sta si prislužila Tanej Delakorda in David Kopše. Pred kratkim je Mladinsko društvo Polzela kupilo novo mizo za igranje ročnega nogometa, ki smo jo v soboto preizkusili. Odličnemu dogodku ni manjkalo dobre mere tekmovalnosti, zabave in vzdušja.

Natja Kapitler

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi