Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
11°C
2°C
JUTRI
15°C
5°C
5971

COVID – 19; PROSTOVOLJNO BREZPLAČNO HITRO TESTIRANJE

Spoštovani,ZD Žalec bo izvajal prostovoljno brezplačno hitro antigensko testiranje na okužbo z novim koronavirusom, po sledečem razporedu:

05.01.2021 med 13. in 19. uro (ZD Žalec, levi kontejner)

06.01.2021 med 15. in 19. uro (ZD Žalec, levi kontejner)

07.01.2021 med 14. in 19. uro (ZP Vransko , zadaj pri vhodu NMP)

08.01.2021 med 14. in 19. uro (ZP Vransko, zadaj pri vhodu NMP).Testiranje ni omejeno na prebivališče občana, kar pomeni, da se brezplačnega testiranja lahko udeležijo vsi prebivalci Slovenije z veljavno kartico zdravstvenega zavarovanja.


Občani morajo s sabo prinesti osebni dokument in kartico zdravstvenega zavarovanja.


Vse, ki se bodo odločili za hitro testiranje, prosimo, naj v primeru gneče med čakanjem ohranjajo medsebojno razdaljo in nosijo masko.Pomembno: Testiranje je namenjeno iskanju morebitnih okuženih med na videz zdravo populacijo.


Za tiste, ki imajo kakršne koli, tudi blage znake bolezni, nas na testiranje s hitrimi testi ne hodijo, ampak se samoizolirajo ter kontaktirajo svojega izbranega osebnega zdravnika. Le ta jih bo napotil na testiranje z metodo PCR.


ZD Žalec

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi