Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
25°C
13°C
JUTRI
26°C
11°C
1395

Cepljenje proti covidu-19 brez predhodnega naročanja

V Zdravstvenem domu Žalec za petek, 23. 7. 2021, načrtujemo akcijo cepljenja proti covidu-19 brez predhodnega naročanja. Cepljenje nenaročenih bo potekalo med 12.30 in 14.00Domu II. slovenskega tabora Žalec, Aškerčeva 9a.
Cepili bomo s cepivoma JANSSEN in PFIZER-BioNTech. Udeležite se lahko vsi, od vključno 18. leta dalje, ki nimate znakov bolezni (povišana telesna temperatura, slabo počutje, kašljanje, izcedek iz nosu …). Cepili bomo s prvim odmerkom cepiva. Drugi odmerek cepiva, s katerim bomo cepili v petek, se predvideva čez 3 tedne, zato boste takrat ponovno povabljeni na cepljenje. S seboj morate imeti zdravstveno izkaznico in osebni dokument.

Tiste, ki ste v tem tednu že naročeni na cepljenje, prosimo, da upoštevate dodeljeni termin in se cepljenja za nenaročene ne udeležujete. Enako velja za vse tiste, ki ste že prejeli prvi odmerek cepiva – o terminu za drugi odmerek boste obveščeni.

Na razpolago bomo imeli približno 300 odmerkov cepiva Pfizer in 50 odmerkov cepiva Janssen.   
 
JZ Zdravstveni dom »dr. Jožeta Potrate« Žalec
TAJNIŠTVO

Kontakt: tajnistvo@zd-zalec.si

03 713 43 34

Lep pozdrav.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi