Logo MojaObčina.si

Polzela

JUTRI
29°C
10°C
ČE.
30°C
14°C
813

90 let Sonje Melanšek iz Dobriča


V petek, 14. maja 2021,  je 90. rojstni dan praznovala Sonja Melanšek iz Dobriča.  

Ob tej priložnosti so jo na njenem domu obiskali župan Občine Polzela Jože Kužnik, v imenu Društva upokojencev Andraž Mirko Blagotinšek in Emiljan Zabukovnik, v imenu KO ZB za vrednote NOB Andraž Jože Krk in Franc Drobež ter v imenu Krajevne organizacije RK Andraž Mateja Borovnik.

Zaželeli so ji obilo zdravja in dobrega počutja ter jo skromno obdarili. Kljub letom živi in skrbi še sama zase, je čila ter bistrega duha. V dobri družbi in ob prijetnem klepetu so nazdravili, se o marsičem pogovorili, skupni čas pa je hitro minil. O receptu za dolgo življenje je Sonja dejala: »Treba je vse življenje delat', delat'!«

Želimo ji še  veliko zdravja.

Tone Tavčer

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi