Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
23°C
14°C
JUTRI
25°C
11°C
1996

Neurje 29. julija 2020

Neurje 29. julija 2020 z močnimi nalivi in vetrom je povzročilo ogromno škodo na objektih v Občini Polzela. 

Poleg podrtih dreves na stanovanjske objekte je tudi Struga na več mestih prestopila brežine in se razlila po stanovanjskih soseskah in poplavila več stanovanjskih objektov, predvsem na območju pod gradom Komenda in na Bregu pri Polzeli.

Občina Polzela je ponovno pozvala Direkcijo Republike Slovenije za vode, naj takoj pristopi k čiščenju Struge in razbremenilnega kanala Ložnice in rekonstrukciji akvadukta.

Gasilci s pomočjo Režijskega obrata Občine Polzela aktivno pomagajo pri čiščenju podrtih dreves, ki jih je veter neusmiljeno ruval, sanirajo cestišča ter urejajo bankine. Pomagajo občanom pri odstranjevanju posledic neurja.

Alenka Kočevar

Slike: Tone Tavčer

Slike: Posledice neurja in sanacija

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi