Logo MojaObčina.si
DANES
14°C
9°C
JUTRI
19°C
2°C
3679

EVROPSKI TEDEN MOBILNOSTI V OBČINI OPLOTNICA JE ZA NAMI

Spoštovani,

dogodki v sklopu Evropskega tedna mobilnosti (ETM) v občini Oplotnica so za nami.

Zahvaljujemo se vsem društvom in ponudnikom, Osnovni šoli in vrtcu Oplotnica ter posameznikom za prispevek pri uspešni izvedbi Evropskega tedna mobilnosti v občini Oplotnica. S svojim sodelovanjem ste popestrili in obogatili dogajanje v občini Oplotnica ter prispevali k uspešnosti izvedbe ETM, o čemer pričajo odzivi obiskovalcev in krajanov. Pri aktivnostih smo zabeležili več kot 300 sodelujočih. Tudi v prihodnje bomo spodbujali telesno dejavnost in zdrav življenjski slog ter osveščali in izobraževali na področju trajnostne mobilnosti.

Hvala za vaš čas in super vzdušje na vseh dogodkih! Veselimo se našega nadaljnjega uspešnega sodelovanja.

Vse leto naj vas vodi slogan: »Izstopimo iz avta in stopimo skupaj!«

 

Občina Oplotnica in Turistična destinacija Rogla - Pohorje

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi