Logo MojaObčina.si

Oplotnica

JUTRI
31°C
18°C
SOB.
29°C
17°C
3969

Evropski teden mobilnosti 2022

To leto prvič, v sodelovanju s TIC Oplotnica, na Evropskem tednu mobilnosti, sodeluje tudi Občina Oplotnica.

Letošnji Evropski teden mobilnosti 2022 poteka pod sloganom: Trajnostno povezani. Avto že dolgo ni več v modi, to zdaj vemo že vsi. Zato vsako leto med 16. in 22. septembrom okrasimo ulice ter pozovemo k spremembi potovalnih navad.

V občini Oplotnica bomo v tem času izvedli številne dogodke, s katerimi nagovarjamo in izobražujemo, vse ciljne skupine, o pomenu trajnostne mobilnosti. Več o programu bo sledilo na FB strani TIC Oplotnica.

S promoviranjem trajnostnih oblik potovanja in njihovih prednostih, pa bomo spodbujali k spremembi potovalnih navad in bolj trajnostno naravnanim oblikam mobilnosti.

https://www.care4climate.si/sl

Projekt LIFE IP CARE4CLIMATE (LIFE17 IPC/SI/000007) je integralni projekt, sofinanciran s sredstvi evropskega programa LIFE, sredstvi Sklada za podnebne spremembe in sredstvi partnerjev projekta.Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi