Logo MojaObčina.si

Oplotnica

JUTRI
18°C
10°C
TOR.
18°C
8°C
2770

Dve medalji na 25th BUDAPEST OPEN

Neli Valenčak in Kiara Ivančič sta v Budimpešti osvojili zlato in bronasto medaljo.
18.09.2022 so se člani karate kluba Oplotnica udeležili mednarodnega turnirja na Madžarskem v mestu Budimpešta (25th Buadpest Open). Na turnirju je bila zagotovljena močna mednarodna konkurenca saj je na njem sodelovalo 2120 tekmovalcev iz 301 kluba, 36 držav. Oplotničani so na njem sodelovali s petimi tekmovalci in se odlično odrezali. Prvo mesto v kategoriji U14 s 25 tekmovalkami je osvojila Neli Valenčak.Tretjo mesto je osvojila Kiara Ivančič v kategoriji U12 s 15 tekmovalkami. Ostali naši tekmovalci Benjamin Jelenko, Gal Očko in Alina Jevšenak so z nekaj posameznimi zmagami izpadli v kvalifikacijskih borbah.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi