Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

delno oblačno
Popoldne bo večinoma sončno, nastale bodo krajevne nevihte, ki bodo lahko tudi močnejše. Manj verjetne bodo na Primorskem. Pihal bo zahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 30 do 36 stopinj C.
18°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
19°C | 27°C
ponedeljek, 26.06.2017
15°C | 30°C
torek, 27.06.2017
16°C | 32°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 14h
Popoldne in zvečer so možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
18°C
33°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

14. PALIJEV MEMORIAL - Uradna tekma za ......


ŠPORT

| |
25.05.2015      17:53
A A

14. PALIJEV MEMORIAL - Uradna tekma za slovenski pokalPatricija Brglez
Patricija Brglez
Deli:

V soboto, 23.5.2015 je v Ljubljani potekalo tekmovanje v judu - 14. Palijev memorial, ki ga je organiziral Judo klub Šiška. Tekmovanje šteje kot uradno tekmovanje za slovenski pokal za starostno skupino U16. Oplotničani so na tekmovanju med zelo močno konkurenco od 6 nastopajočih domov prinesli 5 kolajn.

Za zlato kolajno je poskrbela PATRICIJA BRGLEZ v kategoriji -63kg, kjer je najprej premagala Horvat Ano iz Judo kluba Olimpija, v boju za zlato odličje pa je bila boljša od Černilec Zale iz Judo kluba Triglav Kranj.

 

ANEJ DUKARIČ je nastopil v kategoriji -60kg, kjer je bilo kar 19 tekmovalcev. Prvo borbo je bil prost, drugo borbo je premagal Kunaver Jerneja iz JK Bežigrad, tretjo borbo je premagal zelo dobrega tekmovalca iz Jk Lika iz Hrvaške, v polfinalu  je bil boljši še od Ozmec Miha iz JK Bežigrad, v finalu pa je na žalost izgubil proti Meciklošek Jušu iz JK Bežigrad in osvojil srebrno kolajno.

 

ALEN VUČINA je tokrat nastopal v kategoriji -73kg in v kateri je bilo 10 tekmovalcev. Prvo kolo je bil prost, naslednjo je premagal Strmec Žana iz JK Zmajčki, v polfinalu je po zelo dobri borbi premagal državnega prvaka v tej kategoriji Martina Džambasa iz JK Ravne na Koroškem, v finalu pa mu je zmanjkalo moči proti Maju Suhadolniku iz JK ZMajčki in osvojil je srebrno kolajno.

 

ANDREJA TOMAŽIČ je nastopila v kategoriji +70kg in prav tako osvojila 2. mesto.

 

LARISA ČREŠNAR in MAJA GRACEJ sta nastopili v kategoriji -57 kg, kjer je bilo 8 tekmovalk. Larisa je osvojila 3. mesto, Maja pa 5. mesto.

 

Vsem iskrene čestitke.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI JUDO KLUB OPLOTNICA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


JUDO KLUB OPLOTNICA
JUDO KLUB OPLOTNICA
ČADRAM 69
Tel:041 372 155
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 23 24 25 26 27 28 29 30 1 2
23.06.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.