Logo MojaObčina.si
JUTRI
21°C
5°C
ČE.
22°C
5°C
1434

Zbiranje gradiva za občinsko glasilo Utrip 2023

Spoštovani,

obveščamo vas, da smo pričeli z zbiranjem gradiva za glasilo Utrip, ki izide v mesecu maju, pred praznikom Občine Oplotnica. Članke v zvezi z dogajanjem v občini, uspehih, delom društev, zanimivostih itd…, pošljite najkasneje do ponedeljka, 17. aprila 2023. Posamezni prispevek, skupaj s slikami, naj ne obsega več kot dve strani A4 formata.


Prispevke pošljite obvezno po elektronski pošti: obcina@oplotnica.siali osebno prinesete vaše prispevke in drugo slikovno gradivo na USB ključu za UTRIP 2023 na sedež Občine Oplotnica, Goriška cesta 4, 2317 Oplotnica.

 

V kolikor gradiva do navedenega roka ne bodo prispela, jih ne bomo objavili v letošnji izdaji Utripa.

Vabljeni, da prispevate k prazničnemu UTRIP-U v želji, da bo le-ta slikovit odsev življenja in dogajanja v naši občini.

 

S spoštovanjem in lepo pozdravljeni. 

 

Pripravila                                                                                Direktor občinske uprave

Klara Fornezzi Strašek, dipl. prav. (UN)                                        Aleš Hren, dipl. ekon.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi