Logo MojaObčina.si

Oplotnica

DANES
24°C
6°C
JUTRI
30°C
11°C
2013

PROJEKT: VZPOSTAVITEV KRATKE DOBAVNE EKOLOŠKIH PRODUKTOV NA OBMOČJU LAS »OD POHORJA DO BOHORJA«

Spoštovani,

v okviru projekta VZPOSTAVITEV KRATKE DOBAVNE EKOLOŠKIH PRODUKTOV NA OBMOČJU LAS »OD POHORJA DO BOHORJA« si želimo pripraviti spisek ponudnikov, ki na tem območju nudijo ekološko hrano. Ta dokument bomo poslali vsem javnim inštitucijam (šolam, vrtcem in domovom za ostarele)  ter turističnim kompleksom na območju LAS »Od Pohorja do Bohorja«. To bo javnim zavodom in turističnim kompleksom omogočilo hitrejše in enostavnejše naročanje ekološke hrane na lokalnem območju.

Vabimo vas, da se priključite naši skupini na Facebooku: Kratka dobavna veriga ekoloških produktov LAS Od Pohorja do Bohorja.

V kolikor ste zainteresirani, da pošljemo tudi vašo ponudbo na kmetiji,  vas prosimo, da izpolnite naslednjo tabelo:

TABELA V PRILOGI

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi