Logo MojaObčina.si

Oplotnica

DANES
21°C
5°C
JUTRI
20°C
5°C
466

Mednarodna konferenca z naslovom "IZZIVI IN PRILOŽNOSTI MULTIFUNKCIJSKEGA UPRAVLJANJA TRAVIŠČ".

V maju  - od 15. do 17.maja, bo na Ptuju potekala mednarodna konferenca z naslovom »IZZIVI IN PRILOŽNOSTI MULTIFUNKCIJSKEGA UPRAVLJANJA TRAVIŠČ«.

Konferenca bo potekala v okviru projekta LIFE Ohranjanje in upravljanje suhih travišč v vzhodni Sloveniji (LIFE TO GRASSLANDS, LIFE14 NAT/SI/000005) in je namenjena mreženju strokovnjakov ter izmenjavi znanj in izkušenj o trajnostnem upravljanju travišč, spodbujanju dolgoročnega večnamenskega ohranjanja travišč, ter izzivom sodobnih kmetijskih praks. Na konferenci bodo predstavljeni tudi primeri dobrih praks pridelave in predelave proizvodov ter možnosti promocije turističnega potenciala, ki ga travišča predstavljajo.

Vabimo vas k ogledu programa in prijavo na konferenco preko spletnega mesta:http://www.lifetograsslands.si/mednarodna-konferenca/

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi