Logo MojaObčina.si
JUTRI
3°C
-4°C
NED.
3°C
-5°C
3641

INVESTICIJA OBNOVA GRAŠČINE

Datum: 03. 11. 2022


Spoštovani,

ponovno dajem odgovor na Facebook objavo na spletni strani S srcem ZA Občino Oplotnica dne 1. 11. 2022.

Iz priložene tabele KVOTE PO OBČINAH ZA 6. JAVNI POZIV »RAZVOJ REGIJ« lahko vidimo, da je ves ostanek sredstev iz prejšnjih razpisov (obnova Graščine) bil   dodan v 6. JAVNI POZIV, iz katerega smo tudi uspešno počrpali vsa sredstva  za ureditev Grajskega kompleksa.

Ker menim, da je iz priložene tabele (v priponki) vsem jasno, da so vsi ostanki iz preteklih pozivov bili vključeni v zadnji 6. JAVNI POZIV »RAZVOJ REGIJ« in v celoti porabljeni pri ureditvi Grajskega kompleksa, upam, da ne bo potrebe po nadaljnem dopisovanju.

 

Lepo pozdravljeni!

Matjaž Orter

županVšečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi