Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 14.11.2018

pretežno oblačno
Danes bo na Primorskem in v gorah precej jasno, na Primorskem bo pihala šibka burja. V notranjosti Slovenije bo sprva pretežno oblačno, čez dan pa se bo ponekod jasnilo. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 15, na Primorskem do 19 °C.
5°C | 13°C
četrtek, 15.11.2018
5°C | 11°C
petek, 16.11.2018
4°C | 9°C
sobota, 17.11.2018
0°C | 6°C
nedelja, 18.11.2018
-1°C | 7°C
Opozorila
Sreda, 14.11.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
13°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Obvestilo za občane


OBČINSKE, OBVESTILA

| |
10.09.2018      8:25
A A

Obvestilo za občaneDeli:

Številka: 0910-1/2018-40

Datum: 6. 9. 2018

O B V E S T I L O

Ponovno opažamo, da so v javnost poslane preko različnih, tudi socialnih medijev, različne informacije. Želimo, da imate občani pravilne informacije, zato podajamo naslednje:

-odstop članice nadzornega odbora: v oktobru 2017 je bila podana odstopna izjava članice Nadzornega odbora Občine Oplotnica, nato je bil v decembru 2017 podan poziv za prijavo  za člana/članico Nadzornega odbora Občine Oplotnica, nakar je Občinski svet Občine Oplotnice na seji dne 12. 3. 2018 potrdil novega člana Nadzornega odbora Občine Oplotnica;

-odstop člana Komisije za gospodarstvo: zaradi imenovanja novega člana v Nadzorni odbor občine, ki je bil hkrati  član  Komisije za gospodarstvo in turizem v Občini Oplotnica, funkciji nista združljivi, kar opredeljuje 30. člen Zakona o lokalni samoupravi, in je bil povod za podano odstopno izjavo člana iz Komisije  za gospodarstvo in turizem v Občini Oplotnica;

-odstop člana Sveta zavoda Osnovne šole Pohorskega bataljona Oplotnica: na Komisijo za preprečevanje korupcije Republike Slovenije je bila podana prijava, da se uradna oseba ni izločila iz razprave in glasovanja, ko se je odločalo o sami osebi, katera je bila izvoljena v Svet zavoda Osnovne šole Pohorskega bataljona Oplotnica, posledično je bila podana odstopna izjava, Občina Oplotnica ima še vedno enega člana v Svetu zavoda Osnovne šole Pohorskega bataljona Oplotnica;

-odstop člana Občinskega sveta Občine Oplotnica: o omenjenem odstopu nismo seznanjeni, niti ni prispela nobena pošta na naslov Občine Oplotnica, tako, da ne vemo od kod ta informacija.

Lep pozdrav,               

                                               
Občinska uprava

Občine Oplotnica   


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Oplotnica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Oplotnica
Občina Oplotnica
Goriška cesta 4
Tel:(02) 845 09 00

Bodite prvi pri oddaji mnenja.