Logo MojaObčina.si

Oplotnica

DANES
12°C
7°C
JUTRI
16°C
2°C
Deli

Otvoritev obnovljenih prostorov DU Oplotnica

V torek, 29.5.2018, so oplotniški upokojenci odprli prenovljene prostore na sedežu društva. Oba prostora so prebelili, odstranili nekaj stare opreme in uredili družabni prostor. S pomočjo občine so prostor opremili z veliko mizo in 12 stoli. Tam se bodo zbirale članice skupine Spretne roke. Člani bodo lahko igrali šah ali druge namizne igre. Prirejali bodo krajša srečanja z zanimivimi občani ali se dobivali kar tako na pogovornih uricah.
V uvodu so zapeli otroci iz Vrtca Mlinček Oplotnica.
Nato je vse prisotne nagovorila predsednica društva Marinka Lešnik. Prijazno je nato vse povabila na ogled prostorov. DKŽ Oplotnica je pripravilo pogostitev za vse udeležence. Svečana otvoritev prostorov je bila v dneh,ko praznuje občina Oplotnica 20 letnico obstoja.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi