Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.09.2018

pretežno jasno
Zvečer se bodo oblaki posušili in ponoči bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala večinoma šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 2, ob morju in v krajih z burjo na Primorskem od 4 do 11°C.
2°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
2°C | 21°C
petek, 28.09.2018
5°C | 22°C
sobota, 29.09.2018
10°C | 17°C
Opozorila
Torek, 25.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Zadnji koncert iz "Joštove kulture" v letu ......


KULTURA, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
22.08.2017      11:50
A A

Zadnji koncert iz "Joštove kulture" v letu 2016Deli:
Preteklo soboto se je v Vinarju v podružni cerkvi sv. Jošta odvijal zadnji koncert iz cikla koncertov Joštove kulture. Na koncertu sta se predstavila mešani pevski zbor Marije Zavetnice na Prihovi pod taktirko prof. Davida Preložnika, ki je koncert tudi otvoril in sklenil, ter prihovški mladinski pevski zbor. Kot gostje koncerta so se predstavili člani moškega pevskega zbora iz Rogaške Slatine, z zborovodjo Metko Lorger. Koncert je kljub slabemu vremenu obiskalo zadostno število ljudi, ki so se po koncertu še okrepčali s kosom peciva in podružili ob kozarcu kuhanega vina.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KULTURNO UMETNIŠKO DRUŠTVO ZBOR MARIJE ZAVETNICE NA PRIHOVI? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.