Logo MojaObčina.si

Oplotnica

DANES
30°C
14°C
JUTRI
31°C
14°C

VABILO NA SREČANJE PRI TEHNIKI MERNIK

OO borcev za vrednote NOB Oplotnica VABI na tradicionalno srečanje pri obeležju partizanski tiskarni Tehnika Mernik, v soboto, 28. 5. 2022, ob 10. uri. Pohodniki spominsko-rekreacijskega pohoda bodo odšli na pot izpred gasilskega doma ob 8.30. Za starejše bo organiziran prevoz z avtobusne postaje ob 9.uri. Kulturni program bodo oblikovali učenci OŠ Pohorskega bataljona Oplotnica in domači kulturni delavci. Spominsko prireditev bomo zaključili z druženjem.

Organizatorji prireditve se tako pridružujemo občinskemu praznovanju. Vabimo, da se nam pridružite ob spomeniku partizanske tiskarne v Božjem.

                                                OO borcev za vrednote NOB Oplotnica


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi