Logo MojaObčina.si

Oplotnica

DANES
19°C
11°C
JUTRI
19°C
10°C

DAN FARANOV 2019

Zadnjo nedeljo v mesecu maju 2019 smo obhajali »dan faranov župnije Prihova«. To je dan, ko so gospodinje oproščene kuhanja kosila, predvsem pa dan, ko se ob maši, kulturnem programu in ob skupni mizi farani povežemo med seboj, razveselimo in duhovno obogatimo.  Še posebej smo bili veseli obiska svetovno znanega in priznanega mladinskega pevskega zbora Los Cantantes de Manila iz Filipinov, ki so prišli v Slovenijo kot nosilci naziva »filipinski kulturni ambasadorji dobre volje«. Skupaj z domačim mešanim pevskim zborom so dejavno sodelovali pri sveti maši, po maši pa izvedli še kratek koncert in po kosilu sodelovali na kratkem kulturnem programu v dvorani Župnijskega doma Marijinega varstva. Kulturni program so sooblikovali tudi veroučenci, ki so predstavili svoja ustvarjanja pri verouku. 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi