Logo MojaObčina.si

Oplotnica

DANES
27°C
18°C
JUTRI
26°C
18°C

Spoštovane podjetnice/ki s sedežem v Občini Oplotnica

Spoštovane podjetnice/ki s sedežem v Občini Oplotnica

 

Občinski štab Civilne zaščite Občine Oplotnica z namenom preventivne zajezitve in preprečitve nevarnosti širjenja nalezljive bolezni koronavirus (Covid – 19) poziva vse odgovorne osebe v podjetjih do pet zaposlenih, da nam na elektronski naslov posredujejo informacije glede sprejetih preventivnih ukrepov in aktualno stanje v podjetjih. Omenjene informacije nam posredujte na e naslov: obcina@oplotnica.si

 

Ostanite zdravi

 

                                                                                                                                       Alojz Gosnik

                                                                                                                              Poveljnik CZ Občine Oplotnica

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi