Logo MojaObčina.si

Novo mesto

JUTRI
29°C
14°C
PON.
30°C
15°C
3899

Svetovna udeležba na Kempo Arnis kampu v Novem mestu

Od 24. do 26. junija je v organizaciji Karate kluba Ryukyu Kempo in Kempo Arnis zveze Slovenije na OŠ Bršljin potekal tradicionalni seminar borilnih veščin imenovan Kempo Arnis Summer Camp. Več kot 140 navdušencev iz Slovenije, Srbije, Nemčije, Malte, Amerike, Izraela, Anglije in Italije, med katerimi so bili tudi pripadniki iz vrst vojske in policije, so imeli poleg glavnega inštruktorja in ustanovitelja Kempo Arnisa Boruta Kincla, možnost znanje nabirati tudi od številnih tujih velikih mojstrov.

Novo mesto so tako obiskali ustanovitelj Kapap Krav maga Avi Nardia , Shihan Chris Shabaz (Kyokushin in Shoshin Dojo), Sifu Sapir Tal (Pray Mantis Kong Fu in Spikey), Nisso Avihail, David Ben-Saadon (Krav Maga in Israeli National Police), Sensei Andy Robinson in David Koren. Seminar je otvoril župan Gregor Macedoni.

Prihodnje leto klub borilnih veščin Boruta Kincla praznuje 25. letnico delovanja, ki jo bodo obeležili s posebnim dogodkom.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi