Logo MojaObčina.si

Novo mesto

JUTRI
5°C
-4°C
ČE.
3°C
1°C
3974

Državne prvakinje ŽRK Krka na treningu prejele čestitke župana

Župan Mestne občine Novo mesto Gregor Macedoni je 18. oktobra 2021 na treningu pozdravil mladinke Žensko rokometnega kluba Krka in jim čestital za osvojeno zlato v lanski sezoni, predsednik kluba Franci Bačar pa je nato županu razkazal še novo pridobitev Športne dvorane Stopiče.

Župan Mestne občine Novo mesto Gregor Macedoni je mladinskim državnim prvakinjam izročil cvetove, pohvalil njihovo borbenost v pretekli sezoni, zmagovalnemu klubu pa simbolično predal darilo v obliki situle. V družbi direktorice občinske uprave dr. Vide Čadonič Špelič in predsednika kluba Francija Bačarja si je nato ogledal še nove fitnes naprave v Športni dvorani Stopiče, dekletom pa je na koncu še zaželel ponovitev uspeha v letošnji sezoni.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi