Logo MojaObčina.si
DANES
23°C
13°C
JUTRI
25°C
14°C
Oceni objavo

Zaključuje se prenova poslovno-industrijske cone Cikava

Komunalno opremljanje in prenova poslovno-industrijske cone Cikave se zaključuje, s čimer izboljšujemo pogoje za poslovanje obstoječih in potencialnih novih gospodarskih subjektov ter nadaljnjo širitev območja.

Celovita prenova je obsegala rekonstrukcijo ceste, gradnjo meteorne kanalizacije in rekonstrukcijo plinovoda ter komunalno opremljanje, ki je zajemalo izvedbo rekonstrukcije obstoječega meteornega in fekalnega kanala. Uredili smo tudi odprt meteorni jarek skupaj s prepustom pod cesto, razširili obstoječi jarek in preuredili vodotok Šajser, stekla pa je še zamenjava in prestavitev vodovoda ter fekalne kanalizacije, prestavitev telekomunikacijskih vodov in elektroenergetskih vodov.


Oglejte si tudi