Logo MojaObčina.si

Novo mesto

JUTRI
25°C
14°C
PET.
23°C
16°C
Deli
862

Objavljen javni razpis za delovno mesto direktorja Dolenjskega muzeja Novo mesto

Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanje Občinskega sveta Mestne občine Novo mesto je objavila javni razpis za delovno mesto direktorja javnega zavoda Dolenjski muzej Novo mesto. Razpisni pogoji so objavljeni na spletni strani Mestne občine Novo mesto po uradnimi objavami: https://novomesto.si/postopki/uradne-objave/.

Pisne prijave z vsemi dokazili o izpolnjevanju pogojev kandidati pošljejo v zaprti ovojnici z označbo: Za javni razpis za delovno mesto direktorja javnega zavoda Dolenjski muzej Novo mesto, št. 1100-138/2020« na naslov: »Mestna občina Novo mesto, Občinski svet - Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja, Seidlova cesta 1, 8000 Novo mesto«. Zadnji dan roka za prijavo je 15. junij 2020.

Več informacij najdete na povezavi

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi