Logo MojaObčina.si

Novo mesto

JUTRI
13°C
6°C
SOB.
10°C
6°C
3534

Župani mestnih občin dogovorili poenoteno ukrepanje v zvezi z epidemijo COVID-19

Župani mestnih občin, ki predstavljajo Skupščino Združenja mestnih občin Slovenije (ZMOS), so včeraj na pobudo župana Gregorja Macedonija, ki je predsednik ZMOS, opravili videokonferenčni sestanek, na katerem so dogovorili poenoteno ukrepanje v zvezi s posledicami epidemije COVID-19.

 

Mestne občine se bodo pri sprejemanju ukrepov v dobrobit občanov in lokalnega gospodarstva med seboj usklajevale. Danes so župani sprejeli prve usmeritve za ukrepanje, ki bodo podrobneje določene po začetku veljave interventnih zakonov, javnosti pa bodo predstavljene naslednji teden. 

Župani so sprejeli sklep, da bodo usklajevanja preko videokonferenc v okviru ZMOS potekala vsak teden.

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi