Logo MojaObčina.si

Novo mesto

DANES
14°C
-2°C
JUTRI
18°C
-2°C
652

Ocenjevanje škode na stvareh zaradi posledic potresa 29. decembra 2020

Občane obveščamo, da lahko na podlagi sklepa Uprave Republike Slovenije za zaščito in reševanje do vključno 1. februarja 2021 prijavijo škodo v večjem obsegu, nastalo na stvareh po potresu dne 29. decembra 2020. Za prijavo naj občani uporabijo obrazec Ocena delne škode na stavbah, povzročene po naravni nesreči (Obrazec 4).

Občani naj za prijavo izpolnijo obrazec Ocena delne škode na stavbah, povzročene po naravni nesreči (Obrazec 4) do vključno tretje točke. Vlogo lahko pošljejo na naslov Mestna občina Novo mesto, Seidlova cesta 1, 8000 Novo mesto, s pripisom Vloga za ocenitev škode, ali prek elektronske pošte na naslov mestna.obcina@novomesto.si. Vloge za prijavo škode je možno oddati do vključno 1. februarja 2021.

Škodo bo ocenila Komisija za oceno škode po naravnih nesrečah, ki jo je imenoval župan Mestne občine Novo mesto.

V primeru nejasnosti je za dodatna pojasnila na voljo sodelavka Mestne občine Novo mesto na telefonski številki 07/ 39 39 272 (Klavdija Seničar).

 

Obrazec je na voljo v priponki:

obrazec4.pdf

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi