Logo MojaObčina.si

Novo mesto

DANES
28°C
15°C
JUTRI
30°C
13°C
Deli

Pomagajte sooblikovati nove možnosti prevozov

Z namenom preučevanja različnih možnosti in oblik prevozov za prebivalce in občane, poteka raziskava Dinamični deljeni prevozi v Mestni občini Novo mesto. Z raziskavo želimo zbrati mnenja, trenutne mobilnostne navade in odnos do novih oblik mobilnosti kar najširšega kroga prebivalcev občine. V ta namen vas vabimo, da izpolnite spletni anketni vprašalnik.

Vljudno vas vabimo, da si vzamete 15 minut ter izpolnite spletni anketni vprašalnik, ki ga najdete na POVEZAVI. 

S sodelovanjem v raziskavi imate možnost sodelovanja v nagradnem žrebanju. 

V raziskavi lahko sodelujejo osebe stare 15 let ali več. V anketnem vprašalniku se ne zbirajo osebni podatki. Vsi pridobljeni odgovori so zaupni, uporabljeni bodo izključno za namen te raziskave in bodo prikazani samo v sumarni obliki. Anketiranje bo potekalo do vključno 10. novembra 2019.

K sodelovanju povabite tudi svoje prijatelje, družino, znance.

Vnaprej se vam zahvaljujemo za vaš prispevek.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi