Logo MojaObčina.si

Novo mesto

DANES
20°C
8°C
JUTRI
23°C
9°C
Deli
1082

Zapojmo v nov dan

V okviru praznovanj ob 29-letnici Dnevov evropske kulturne dediščine poteka projekt Zapojmo v nov dan. Osnovna šola Šmihel, Podružnica šola Birčna vas, je v četrtek, 3. oktobra, z učenci od 1. do 5. razreda v ta namen pripravila pestro predstavitev ljudskih pesmi in plesov. Bogat program s poudarkom na kulturno dediščino so izvedli učenci z igro, petjem in plesom.

 

Všečno točko je odpela in odplesala Folklorna skupina Kres, pri kateri so bili v enem delu vključeni tudi uršenski Mali umetniki. Program so s pesmijo popestrili domača moška skupina in Kronce iz Uršnih sel.  Po končani prireditvi je potekal še ogled zanimive razstave o kulturni dediščini.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi