Logo MojaObčina.si

Novo mesto

DANES
10°C
-2°C
JUTRI
12°C
6°C
Deli
1014

Priznanje za novomeško knjižnico

Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto je kot ena prvih slovenskih splošnih knjižnic prejela priznanje uporabnikom modela kakovosti CAF, ki ga podeljuje Ministrstvo za javno upravo. S priznanjem so se zavezali odličnosti knjižničnih storitev in procesu stalnih izboljšav.

Priznanja je podelil minister za javno upravo Rudi Medved skupaj z državno sekretarko Mojco Ramšak Pešec in generalnim direktorjem Direktorata za javni sektor Petrom Pogačarjem. Na slovesnosti je minister Medved čestital dobitnikom priznanj in izpostavil pomembnost kakovosti storitev in zadovoljstvo državljank in državljanov.

V imenu novomeške knjižnice je priznanje uporabnikom modela kakovosti CAF prejel direktor Luka Blažič. S certifikatom so se, po besedah Blažiča, zavezali k odličnosti knjižničnih storitev in procesu stalnih izboljšav knjižnične javne službe.

V Sloveniji je uporabnikov modela kakovosti CAF trenutno 95, priznanja pa so prejeli tisti, ki so samooceno in akcijski načrt izboljšav CAF izvedli v lanskem letu.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi