Logo MojaObčina.si

Novo mesto

DANES
19°C
11°C
JUTRI
20°C
9°C
546

Slovo od poveljnika Civilne zaščite Mestne občine Novo mesto Fikreta Fejzića

Cenjeni poveljnik Civilne zaščite Mestne občine Novo mesto in predsednik Gasilske zveze Novo mesto Fikret Fejzić, ki je s svojim odločnim in pozitivnim delom razveseljeval vse okoli sebe, se je poslovil po hudi bolezni. Žalna knjiga bo v petek od 9. do 18. ure odprta na Gasilski zvezi Novo mesto (v prostorih GRC Novo mesto) in na dan pogreba v mrliški vežici na pokopališču v Šempetru (Otočec).

 

Pogreb bo v ožjem družinskem krogu v soboto, 6. marca, ob 16. uri na pokopališču v Šentpetru. Žara bo na dan pogreba od 9. ure dalje v tamkajšnji mrliški vežici.

 

Vir fotografije: DolenjskaNews (Robert Erjavec)  

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi