Logo MojaObčina.si

Novo mesto

DANES
15°C
4°C
JUTRI
7°C
7°C
Deli

Zaključek projekta Solidarity4Heritage

Zaključil se je projekt Solidarity4Heritage, ki je bil odobren in sofinanciran v okviru programa Evropa za državljane (sklopa 2–20, ukrepa 2.2), Mreža mest, in sicer za obdobje 2014–2020. Cilj projekta je bil oblikovanje mreže mest, ki bodo povečala ozaveščenost ohranjanja kulturne dediščine ter zagotavljala politike in instrumente za lažje vključevanje državljanov s solidarnostjo in prostovoljnim ukrepanjem.

 

Partnerji na projektu: bolgarska občina Strumyani (kot prijavitelj), grška občina Agia, malteška občina Naxxar, italijanska občina Caltanissetta, bolgarska občina Blagoevgrad in Mestna občina Novo mesto.

Projekt je sofinanciran s strani EU v okviru programa Evropa za državljane.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi