Logo MojaObčina.si

Novo mesto

DANES
19°C
11°C
JUTRI
20°C
9°C

Športni dan preživeli na GONM kolesih

Osnovna šola Stopiče se je ob organizaciji športnega dneva na Mestno občino Novo mesto obrnila s pobudo za kolesarski izlet. Zgledno zamisel smo podprli in jim z GONM kolesi omogočili rekreativen ogled Novega mesta.

Učenke in učenci 7. do 9. razreda OŠ Stopiče so si z namenom spoznavanja Novega mesta in spodbujanja varnega rekreativnega kolesarjenja brezplačno izposodili GONM kolesa. V štirih skupinah je kolesarilo 27 otrok, ki so hitro osvojili preprost sistem izposoje mestnih koles, nakar so kolesa pridoma izkoristili na novomeških kolesarskih stezah.

Pohvalno izvedbo atraktivnega športnega dneva spodbujamo še vnaprej in občane vabimo k uporabi GONM sistema izposoje koles.

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi