Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 22.11.2017

pretežno jasno
Ponoči bo deloma jasno, po nekaterih nižinah bo nastala megla. Ponekod bo zapihal jugozahodni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 2, v alpskih dolinah do -5, ob morju okoli 6 °C.
2°C | 14°C
četrtek, 23.11.2017
2°C | 12°C
petek, 24.11.2017
0°C | 15°C
sobota, 25.11.2017
3°C | 13°C
Opozorila
Ponedeljek, 20.11.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
14°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Z dobrodelnim konecrtom OŠ Nazarje "Za smeh v ......


KULTURA, OSNOVNA ŠOLA

| |
02.04.2016      11:09
A A

Z dobrodelnim konecrtom OŠ Nazarje "Za smeh v otroških očeh" ponovno zasijale otroške očiDeli:

Že tradicionalno se v mesecu marcu na Osnovni šoli Nazarje odvija dobrodelni koncert, s katerim se z zbranimi sredstvi in prostovoljnimi prispevki omogoča vsem otrokom, ki obiskujejo OŠ Nazarje in podružnico v Šmartnem ob Dreti, brezplačno šolanje.
Letošnji koncert, že osmi po vrsti, je bil zelo dobro obiskan, odziv na organizacijo in izvedbo pa je bil s strani obiskovalcev pozitiven, predvsem zaradi pestrosti nastopajočih, kjer je bilo poskrbljeno prav za vsak okus in za vse generacije. Prav vsi so si bili edini, da so učenci tisti, ki dajo posebno noto in čar takim dogodkom. Na letošnjem koncertu so učenci v različnih točkah sodelovali skozi ves koncert, program pa so popestrili tudi gostujoči nastopajoči. Ravnateljica Osnovne šole Nazarje, Vesna Lešnik,  se je v svojem govoru zahvalila vsem za pomoč pri izvedbi dobrodelnega koncerta, še posebej za številčno odzivnost prav vseh, lokalne skupnosti, donatorjev, staršev in učencev.
Ob zanimivem in sproščenem povezovanju Boštjana Odra, so se na odru zvrstili pevski zbori OŠ Nazarje, posamezne manjše vokalne skupine, ki jih prav tako sestavljajo učenci OŠ Nazarje, po dvorani se je razlegal čudoviti zvok harfe, ki jo je igrala Ajda Nina Vivod, s kratko plesno-igrano predstavo Ledeno kraljestvo se je dvorana raznežila, fantje so uživali predvsem ob pogledu na nastop mlade in obetavne pevke Adrijane Kamnik, nasmeh na obrazu in ritmično gibanje so izzvali člani skupine Črna mačka z Evo Boto na vokalu. Za tiste, ki imajo radi trše ritme, je poskrbela domača old school rock glasbena skupina Dreta River Band, ki je za to priložnost gostila Marcela Vovka na bas kitari, za  višek dobrodelnega koncerta pa je poskrbel Adi Smolar, ki je ob spremljavi pevskega zbora odpel in odigral nekaj svojih najbolj prepoznavnih pesmi. Da je bila mera polna in nasmehi na obrazih ter iskrice v očeh prisotnih še bolj sijoči, so za konec  zaplesali še učenci osmih razredov, ki so s kavbojsko polko poskrbeli, da je ploskanje v ritmu polke odzvanjalo prav do konca koncerta, ki so ga vsi, organizatorji, nastopajoči, obiskovalci ter donatorji in vsi ostali, ki so prispevali svoj delež k brezplačni šoli, zapustili židane volje.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Nazarje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!