Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 23.06.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo večinoma sončno, nastale bodo krajevne nevihte, ki bodo lahko tudi močnejše. Manj verjetne bodo na Primorskem. Pihal bo zahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 30 do 36 stopinj C.
16°C | 34°C
sobota, 24.06.2017
16°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
19°C | 28°C
ponedeljek, 26.06.2017
14°C | 30°C
torek, 27.06.2017
14°C | 32°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 14h
Popoldne in zvečer so možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
16°C
34°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Otroci Vrtca Nazarje zažareli na odru velike ......


KULTURA, VRTEC

| |
02.04.2016      12:51
A A

Otroci Vrtca Nazarje zažareli na odru velike dvorane Doma kulture NazarjeDeli:
Mesec marec, ki oznanja prihod pomladi, prebujanja narave in ljubezni, za otroke pa je to predvsem čas, ko svojim mamicam, očkom , bratcem, sestricam, dedkom, babicam, prijateljem in ostalim sorodnikom pokažejo, kako zelo jih imajo radi. In kako so to pokazali otroci, ki v Vrtcu Nazarje obiskujejo skupino Mavrica in Oblaček - preprosto; presenetili so jih s svojimi iskrenimi nastopi v domu kulture Nazarje.
Predvsem starši so bili v pričakovanju, kaj so jim otroci pripravili. Pevski zborček obeh skupin je zaigral spevoigro Čokolada. V igrici o sladki čokoladi s pevsko spremljavo so gozne živali na koncu le ugotovile, da je čokolada boljša za želodček kot pa za podplat copata. Otroci skupine Mavrica, pod mentorstvom in vodstvom vzgojiteljic Alje in Livije, so za starše pripravili deklamacijo in povedali ter pokazali, kako veliki so že, pa tudi zaplesali so jim. Obiskovalci v dvorani pa so s ponosom opazovali svoje nadobudneže in zagotovo pomislili tudi na to, da njihovi otroci kar prehitro odraščajo.
Starejša skupina otrok iz skupine Oblaček, pod mentorstvom Roberta in Irene, so prav tako povedali deklamacijo, ob plesu pa so odšli kar po svetu in tako spoznavali plese vseh dežel. Ob koncu nastopa pa so "ta veliki" otroci pokazali, da lahko zapojejo s čisto pravimi rokerji. Skupaj z lokalno glasbeno skupino Dreta River Band so zapeli čudovito pesem nekdanje skupine Neron z naslovom Rad imam in vsem prisotnim s pesmijo povedali, kako zelo jih imajo radi in kako so srečni, da imajo ob sebi svoje najdražje, ki jim pomenijo ves svet. Tako se je v pesmi spletla medgeneracijska vez, ki je ganila vsakega posebej, otroci pa so bili veseli, da so lahko nastopali s čisto pravo živo glasbeno spremljavo. Ob koncu kulturnega dogodka so otroci obeh skupin, Mavrica in Oblaček, svojim mamicam podarili majhno pozornost ob njihovih prihajajočih praznikih.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Nazarje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!