Logo MojaObčina.si

Nazarje

DANES
23°C
9°C
JUTRI
23°C
9°C
2601

Občina Nazarje zbira predloge za podelitev občinskih priznanj za leto 2019

Občina Nazarje je v petek, 10. maja, objavila javni razpis, v katerem zbira predloge za podelitev občinskih priznanj za leto 2019.

Prijave se zbirajo za naziv častnega občana Občine Nazarje ter za podelitev zlatega, srebrnega, bronastega in kristalnega grba Občine Nazarje. Prve tri grbe lahko prejmejo posamezniki in skupine, kristalni grb pa se podeljuje za odličen uspeh in perspektivnost nazarskih diplomantov visokošolskega študija, katerih povprečna ocena celotnega študijskega obdobja je 9 ali več.

Pobude za podelitev priznanj in nagrad se zbirajo na podlagi predlogov posameznih občanov, skupin, gospodarskih družb, zavodov, političnih in drugih organizacij ali skupnosti, društev ter organov lokalne skupnosti.

Vsi predlogi morajo biti oddani v pisni obliki. Oddate jih lahko najkasneje do 21. junija 2019 na naslov Občina Nazarje, Komisija za odlikovanja, priznanja in nagrade, Savinjska cesta 4, 3331 Nazarje.

Priznanja bodo podeljena ob občinskem prazniku.

Več informacij dobite v spodnji prilogi:
SKM_C25819051012091(98 KB)

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi