Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.01.2018

delno oblačno
Ponoči bo pretežno jasno. Severni veter se bo v drugem delu noči polegel. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -1, ob morju malo nad 0 °C.
-3°C | 6°C
torek, 23.01.2018
0°C | 9°C
sreda, 24.01.2018
-1°C | 10°C
četrtek, 25.01.2018
-1°C | 10°C
petek, 26.01.2018
7°C | 11°C
Opozorila
Nedelja, 21.1.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-3°C
6°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Delo MeNe Išče 2016


NOVICE

| |
31.03.2016      17:33
A A

Delo MeNe Išče 2016


13. aprila 2016 bo med 8.30 in 16. uro na Ekonomski fakulteti v Ljubljani potekal že 13. karierni dan. Namen letošnjega kariernega dne je seznaniti študente z zaposlitvenimi možnostmi in načinom kadrovanja uveljavljenih slovenskih in mednarodnih podjetij ter povečati zaposlitvene možnosti študentov in diplomantov.


Namen kariernega dne, je seznaniti študente z bodočimi zaposlitvenimi možnostmi.
Namen kariernega dne, je seznaniti študente z bodočimi zaposlitvenimi možnostmi.
Deli:

13. aprila 2016 bo med 8.30 in 16. uro na Ekonomski fakulteti v Ljubljani potekal že 13. karierni dan. Namen letošnjega kariernega dne je seznaniti študente z zaposlitvenimi možnostmi in načinom kadrovanja uveljavljenih slovenskih in mednarodnih podjetij ter povečati zaposlitvene možnosti študentov in diplomantov.

S predavanjem »Izobraževanje v tujini« se bo predstavil tudi Javni sklad RS za razvoj kadrov in štipendije. Predavanje bo izvedla Katja Cankar, predstavnica Javnega sklada RS za razvoj kadrov in štipendije. Potekalo bo od 14.30 do 16.00 v predavalnici P-126. Na predavanju boste pridobili informacije v zvezi s študijem v tujini, o možnostih financiranja študija v tujini in o drugih skladovih programih za štipendiranje mednarodne mobilnosti.

Poleg tega predavanja bo na voljo še 19 drugih predavanj, na katerih boste izvedeli, kaj bodoči delodajalci pričakujejo od vas, kako postopati pri iskanju zaposlitve v tujini ter pomembne značilnosti trga dela v Sloveniji in tujini.

Program dogodka si lahko pogledate  tukaj.

Dogodek je odprte za vse. Udeležba na dogodku je brezplačna, vendar se je zaradi omejitve prostora na posamezne delavnice in okroglo mizo potrebno prijaviti. Rok za prijave je 12. 4. 2016!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Nazarje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!