Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 21.10.2018

pretežno oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno in ponekod po nižinah sprva megleno. V notranjosti Slovenije se bodo občasno pojavljale manjše padavine, deloma plohe. Zapihal bo severni do severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 10 do 14, na Primorskem do 18 °C.
8°C | 12°C
ponedeljek, 20.10.2018
6°C | 19°C
torek, 22.10.2018
3°C | 12°C
sreda, 23.10.2018
4°C | 15°C
četrtek, 24.10.2018
5°C | 15°C
Opozorila
Nedelja, 21.10.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
12°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Gostilna Pri lipi med kandidati za Zlato ......


TURIZEM

| |
22.06.2017      11:43
A A

Gostilna Pri lipi med kandidati za Zlato ponev 2017Deli:

Časopisna hiša Večer tudi letos podeljuje priznanja za najboljše gostilne na Štajerskem, v Pomurju ter na Koroškem - Zlato ponev 2017. Med tri finaliste v Koroški regiji se je uvrstila tudi gostilna Pod Lipo iz Mute, za kar domačim gostincem iskreno čestitamo.
V Gostilni Pri Lipi si lahko odpočijete v tipičnih koroških sobah, 'štiblcih', ali pa se okrepčate z dobrotami, pripravljenimi po receptih koroških babic, a s kančkom sodobne ustvarjalnosti. Dobrote lahko zalijete z domačim lipovim čajem, moštom, šabeso ali borovničevcem. Bogato ponudbo zaokroža prijeten tradicionalen ambient, v katerem prevladujeta les in kamen. 

O prejemniku Zlate ponve bo med drugim odločala javnost, vendar bo prevladala končna beseda strokovne komisije po vodstvom priznanega etnologa dr. Janeza Bogataja. Za Gostilno Pri Lipi lahko glasujete na spodnji povezavi ter ji s tem pomagate do zmage:
http://www.zlataponev.si/koroska/
Z glasovanjem pa se za nagrado potegujete tudi sami, saj naključno izbranega glasovalca čaka kosilo za dve osebi pri dobitniku Zlate ponve.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Muta!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!