Logo MojaObčina.si

Mozirje

DANES
24°C
8°C
JUTRI
27°C
10°C
Deli
4068

Oddaja stanovanj v Mozirju z ugodno mesečno najemnino

  • Spoštovani,

sporočamo vam, da v novozgrajenem stanovanjsko – poslovnem objektu v Mozirju na naslovu Podrožnik 1, v najem oddamo 24 novih stanovanj z ugodno mesečno najemnino.

Stanovanja so različnih velikosti, od 1 – sobnih do 4 – sobnih, z mesečno najemnino od 173 do 580 evrov. Vsem stanovanjem pripadajo shrambe v posameznih etažah objekta, nekaterim večjim stanovanjem pripada tudi parkirno mesto v garaži, ob objektu pa se nahajajo tudi skupna parkirišča.

Vabimo vas, da si ogledate našo spletno stran www.najem.stanovanjskisklad-rs.si, na kateri se lahko podrobneje seznanite s ponudbo novih stanovanj v Mozirju. Morda bo ponudba zanimiva tudi za vaše zaposlene, zato vas prosimo, da jih seznanite z možnostjo najema stanovanja preko Stanovanjskega sklada RS.

Za sodelovanje se vam zahvaljujemo in vas prijazno pozdravljamo,

 

Stanovanjski sklad RS

Poljanska cesta 31

1000 Ljubljana

Tel: 01/47 10 500

Fax: 01/47 10 503

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi