Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

delno oblačno
Danes bo deloma sončno s popoldansko spremenljivo oblačnostjo. Sredi dneva in popoldne bodo nastale krajevne nevihte. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 34 stopinj C.
17°C | 34°C
nedelja, 25.06.2017
18°C | 27°C
ponedeljek, 26.06.2017
14°C | 30°C
torek, 27.06.2017
16°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
16°C | 31°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 7h
V večjem delu Slovenije bo danes toplotna obremenitev še visoka.
17°C
34°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

KONCERT GODBE ZGORNJESAVINJSKE DOLINE V ......


KULTURA

| |
04.02.2015      18:18
A A

KONCERT GODBE ZGORNJESAVINJSKE DOLINE V MOZIRJUKoncert, 17. 1. 2015
Koncert, 17. 1. 2015
Deli:

17. januarja 2015 smo z godbo pripravili letni koncert v Športni dvorani v Mozirju. Medse smo sprejeli kar nekaj mladih talentiranih godbenikov in sicer dve flavtistki Lariso Kotnik in Lizo Zavolovšek, dve altsaksofonistki Lauro Presečnik in Klaro Kovač ter dva trobentača Matevža Kamplina in Jana Podmeninška. Solisti, ki so pokazali znanje na svojih inštrumentih so bili: Tomaž Guček- harmonika, Tilen Repenšek- pisalni stroj, tolkalska sekcija, Miklavž Pintar in Simon Brezovnik na trobenti ter Gašper Zamernik na pozavni. Med nami imamo tudi člana g. Franca Esa, ki je letos prejel od godbe spominsko karikaturo za 60 let igranja v godbeništvu.
 Gostili smo odlične plesalce iz plesne šole Migaj z Mojco ter plesni par Majo Pucelj z soplesalcem Petrom Filešom.


 Godbenike in plesalce pa je po ritmu usklajeval naš dirigent prof. Tomaž Podlesnik.
  Za program smo se kar nekaj mesecev pripravljali in vadili, da smo dosegli naš cilj in to je bil, da bi zadovoljili naše gledalce. Glede na odzive in nasmejane obraze ob odhodu iz dvorane smatramo, da smo cilj tudi dosegli in smo na to tudi zelo ponosni.

 

   Hitro je bilo konec lepega in spet smo morali začeti z novim programom za velikonočni koncert, ki bo 6.4. v Novi Štifti. Vljudno vabljeni.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KD GODBA ZGORNJE SAVINJSKE DOLINE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!