Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
9°C
JUTRI
25°C
11°C
Oceni objavo

Moja dežela – lepa in gostoljubna: VABLJENI H GLASOVANJU

Moja dežela – lepa in gostoljubna: VABLJENI H GLASOVANJU

V sklopu projekta Moja dežela – lepa in gostoljubna se začenja spletno glasovanje. Vabljeni, da oddate svoj glas. Potegujemo se za naj ZDRAVILIŠKI KRAJ – MORAVSKE TOPLICE, naj IZLETNIŠKI KRAJ – FILOVCI in naj TEMATSKO POT – POT PO MOČVARI.

Glasovanje poteka od 15. julija do vključno 9. septembra 2022.  Glasujete lahko na naslednji povezavi https://turisticna-zveza.si/spletno-glasovanje/moja-dezela-lepa-in-gostoljubna-spletno-glasovanje-2022.

Obveščamo vas, da v sklopu projekta Moja dežela – lepa in gostoljubna, v katerem strokovna komisija Turistične zveze Slovenije ocenjuje, kako urejena so slovenska mesta, kraji, … začenjamo tudi z vzporednim spletnim glasovanjem. Vabljeni, da oddate svoj glas in k temu spodbudite tudi prebivalce in ljubitelje vaše destinacije.  

Glas se lahko odda enkrat na dan v vsaki posamezni kategoriji:   
•    NAJ lepše – NAJ gostoljubnejše večje mesto,
•    NAJ  lepše – NAJ gostoljubnejše srednje mesto,
•    NAJ lepše – NAJ gostoljubnejše manjše mesto,
•    NAJ lepši – NAJ gostoljubnejši zdraviliški kraj,
•    NAJ lepši – NAJ gostoljubnejši turistični kraj,
•    NAJ lepši – NAJ gostoljubnejši izletniški kraj,
•    NAJ lepše – NAJ gostoljubnejše mestno/trško/vaško jedro,
•    NAJ tematska pot,
•    NAJ kamp,
•    NAJ glamping,
•    NAJ mladinsko prenočišče in
•    NAJ izletniška točka.
 
Tista mesta, kraji, kamp, glamping, mladinsko prenočišče in tematska pot, ki bodo prejeli največ glasov, bodo prejeli posebno priznanje za NAJ lepši – NAJ gostoljubnejši kraj po izboru ljudstva.

Oglejte si tudi