Logo MojaObčina.si
DANES
21°C
14°C
JUTRI
21°C
9°C
Oceni objavo

Zahvala staršev Bora

"Vsem udeležencem včerajšnje iskalne akcije se iskreno zahvaljujeva za dobrosrčnost in pomoč pri uspešnem iskanju najinega sina Bora. Poleg policije in civilne zaščite z vodniki reševalnih psov iz Dolenjske in Ljubljanske regije, so v iskanju sodelovala občinska gasilska društva, naši občani ter občani sosednjih občin. V pripravljenosti aktivacije je bila tudi Gasilska zveza Trebnje. Poleg naštetih, sva bila deležna podpore s strani sorodnikov, sodelavcev, prijateljev in znancev.

Težko je ubesediti hvaležnost, ki jo čutiva do vseh, ki ste pomagali in tudi vseh, ki ste bili pripravljeni pomagati. Zavedava se, da nama brez vas Bora ne bi uspelo najti."

HVALA VAM!

 

Aleš Razinger in Polona Samarin

HVALA VAM!


Oglejte si tudi