Logo MojaObčina.si

Mokronog-Trebelno

DANES
15°C
1°C
JUTRI
16°C
0°C
2956

ŠPORTNI CENTER TREBELNO PREJEMNIK ZLATEGA SVINČNIKA ZA ODLIČNO REALIZACIJO 2019

Zbornica za arhitekturo in prostor Slovenije (ZAPS) vsako leto podeljuje strokovna priznanja za največje dosežke svojih članov na področju arhitekture, krajinske arhitekture in prostorskega načrtovanja (vsako drugo leto). Namen pregledne razstave članov in podelitve priznanj je promovirati kakovostno arhitekturo in ureditve odprtega prostora v širši javnosti ter dvigati zavest o kulturni in ustvarjalni razsežnosti projektiranja in prostorskega načrtovanja. Priznanja prejmejo projekti, ki ustvarjajo kvalitetni prispevek h grajenju lokalnega okolja. Priznanja ZAPS podeljuje vsako leto nepretrgano od leta 2004. Priznanja so častna (ne finančna), zanje pa lahko kandidirajo člani ZAPS v posameznih kategorijah.

Slavnostna podelitev priznanj ZAPS in otvoritev razstave Slovenska arhitektura in prostor 2019 je potekala v petek, 11.10.2019 v Muzeju za arhitekturo in oblikovanje v Ljubljani. Podeljeni so bili štirje zlati svinčniki za odlično realizacijo 2019 naslednjih projektov:

 

Telovadnica Stražišče
Aleš Vodopivec, Uroš Razpet, Gašper Medvešek, Karin Rožman, Matej Delak

 

Poslovni center Vrelec
Andrej Strehovec, Robert Potokar

 

Športni center Trebelno in dozidava šole
Mojca Gregorski

 

Velodrom in atletska dvorana
Marjan Zupanc

 

 

Dokumenti, priloge:

 


 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi