Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

pretežno oblačno
Danes bo na zahodu zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko rosi. Drugod bo dokaj sončno, predvsem v Prekmurju bo še možna jutranja megla. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 22 stopinj C.
7°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
11°C | 15°C
ponedeljek, 23.10.2017
8°C | 14°C
torek, 24.10.2017
6°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
7°C | 14°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 5h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
19°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Uspešna kolesarska sezona za KK TEMPO


ŠPORT

| |
19.11.2012      13:05
A A

Uspešna kolesarska sezona za KK TEMPO


Kolesarska sezona 2012 je bila za člane Kolesarskega kluba Tempo zelo uspešna.


KK TEMPO v akciji
KK TEMPO v akciji
Deli:

Nastopili smo na številni maratonih in dirkah doma in v tujini, na katerih smo kar nekajkrat osvojili stopničke, saj smo od skupnih 17 dirk na katerih smo sodelovali, devetkrat stali na zmagovalnem odru. Med drugimi smo osvojili ekipno prvo in posamično drugo mesto v mednarodnem pokalu Alpe adrija ter drugo mesto na državnem prvenstvu. Dobri rezultati so plod ljubezni do tega športa, veliko ur preživetih na kolesu in prevoženih kilometrov, skupnih treningov in na sploh dobrega vzdušja v ekipi. Letošnje leto smo v zimskem času prvič organizirali “runde”, skupne vožnje na katere so lepo vabljeni vsi kolesarji. Runda se je kar dobro prijela, tako da bomo z njo nadaljevali tudi v prihodnje.

K našim uspehom so veliko pripomogli tudi naši sponzorji in donatorji, katerim se zahvaljujemo za podporo. To so v sezoni 2012 bili: Tomplast d.o.o., Velo, VO2 sport, Sportforce, Kolesarsko športni center Kolobajsi, Montažno mizarstvo Rantah, Sigas, Zaključna dela v gradbeništvu Izidor Hočevar, Gostilna Javornik, Občina Mokronog - Trebelno, GM Kuselj, Frizer Ratajec.

 

Za naslednjo sezono imamo že začrtane cilje, prevoziti še več kilometrov ter doseči še boljše rezultate. V načrtu imamo tudi pridobiti klubsko vozilo. Poleg tega pa se bomo še naprej trudili približati tekmovalno kolesarstvo tistim kolesarjem, ki si poleg vsako dnevnih obveznosti, kot so služba ali šola, želijo okusiti tekmovalno plat kolesarstva. Več o klubu, rezultatih, naših članih in rundi pa si lahko preberete na naši spletni strani www.kktempo.com.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!