Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 19.01.2018

oblačno
Ponoči se bo razjasnilo. Na severovzhodu bo pihal severozahodni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od -10 do -3, ob morju do 1 °C.
3°C | 6°C
sobota, 20.01.2018
0°C | 5°C
nedelja, 21.01.2018
-1°C | 6°C
ponedeljek, 22.01.2018
-2°C | 4°C
Opozorila
Sreda, 17.1.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
6°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Prvi del za OK SEP Mokronog uspešno končan


ŠPORT

| |
19.12.2011      22:14
A A

Prvi del za OK SEP Mokronog uspešno končanČlanska ekipa OK SEP Mokronog
Članska ekipa OK SEP Mokronog
Deli:

Odbojkarski klub SEP Mokronog je uspešno zaključil nastope v jesenskem delu tekmovanja. V sezono 2011/12 so vstopili z novim vodstvom kluba in spremenjeno člansko ekipo. Klub je zopet začel dajati velik poudarek podmladku. Tako ima po štirih letih ponovno tekmovalno ekipo v kategoriji male odbojke (do 12 let). V klubu sta tudi ekipi starejših dečkov in kadetov. Slednji so se skozi kvalifikacije na državnem prvenstvu prebili v B ligo. Mladinska ekipa se s tretjim mestom na območnem tekmovanju ni uvrstila v nadaljnje tekmovanje. Med drugim si klubski trenerji prizadevajo navdušiti za odbojko tudi otroke sosednjih šol. Odzivi otrok in staršev so zelo pozitivni in zanimanje za ta šport čedalje bolj narašča tudi izven mokronoških meja. Prav zaradi vseh teh mladih odbojkarjev in zagnanosti trenerjev se za prihodnost odbojke v Mokronogu ni bati.

Članska ekipa, ki se je od lanske sezone zelo spremenila, je pokazala veliko dobrih iger in tako pristala po jesenskem delu na četrtem mestu prvenstvene lestvice. Vknjižila je sedem zmag in dva poraza. Razlike med prvimi štirimi uvrščenimi ekipami so zelo majhne, tako ima članska ekipa OK SEP Mokronog še vedno možnost, da osvoji prvo mesto.

OK SEP Mokronog tudi v prihodnje vabi na ogled tekem v domači dvorani. Pravo športno navijanje da ekipi krila, športu pa pravi pomen. Hkrati se mokronoški odbojkaši zahvaljujejo vsem, ki so jih do sedaj podpirali s tribun.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!