Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 27.06.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nastajale bodo krajevne padavine, deloma kot plohe, na zahodu tudi nevihte. Zapihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo 26 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
16°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 31°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 26°C
petek, 30.06.2017
13°C | 29°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 28°C
Opozorila
Torek, 27.6.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
32°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Kolesarski klub Tempo na pripravah v ......


ŠPORT

| |
16.03.2012      13:00
A A

Kolesarski klub Tempo na pripravah v BarbarigiDeli:

Člani kolesarskega kluba Tempo smo se od 8. do 11. marca mudili v Istri bolj natančno v Barbarigi, kjer smo bili na vsakoletnih zimskih pripravah. Namenjene so bile predvsem piljenu forme pred začetkom sezone, ter seveda druženju in utrjevanju medsebojnih odnosov v ekipi, ter debati o prihajajoči sezoni.

Priprave so bile sestavljene iz štirih treningov, kar je naneslo na člana okoli 14 ur in 390 prevoženih kilometrov. Vreme nam je bilo vseskozi naklonjeno, občasno nas je ovirala le močna burja.

Prvi dan je bil namenjen raziskovanju terena katerega večina članov že dodobra pozna. Sledila sta dva dneva precej intenzivnih treningov, ki so vključevali treninge za moč, hitrost, interval, sprinte in vožnjo na klanec. Da so bili treningi še bolj učinkoviti so veliko pripomogli tudi elektro stimulatorji Sport-Elect, saj so omogočili hitrejšo regeneracijo. Za izposojo se zahvaljujemo podjetju Kreja d.o.o. Zadnji dan pa smo opravili malo daljši, 135 km dolg trening.

Cel vikend so bile misli usmerjene tudi k prihajajoči tridnevni etapni dirki, ki bo potekala od 23. do 25. marca v Umagu, kjer bomo branili drugo mesto v generalni skupni razvrstitvi.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.