Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo sončno z nekaj spremenljive oblačnosti. Nastale bodo krajevne nevihte. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 34 stopinj C.
20°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
19°C | 30°C
ponedeljek, 26.06.2017
18°C | 30°C
torek, 27.06.2017
18°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 33°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 15h
V popoldanskem in večernem času so možne močnejše nevihte s sunki vetra in nalivi, ni izključen pojav toče.
20°C
33°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Pokalni tekmi v odbojki


ŠPORT

| |
22.09.2011      22:12
A A

Pokalni tekmi v odbojki


Pokalni turnir v odbojki za sezono 2011-2012, ki ga organizira OZ Slovenije se je pričel 17.09.2011. Za nami je že kar nekaj tekem. OK SEP Mokronog je do sedaj že odigral dve tekmi.


 OK SEP Mokronog je do sedaj že odigral dve tekmi.
OK SEP Mokronog je do sedaj že odigral dve tekmi.
Deli:

V 2. kolu je doma, v športni dvorani Mokronog, odigral srečanje z ekipo Črnuče ACH II in jo premagal z rezultatom 3:1. V prvem setu je bila ekipa iz Črnuč boljša, saj je prikazala bolj odločno in agresivno igro. V nadaljevanju pa so se domači igralci razigrali in prikazali bolj aktivno ter domiselno igro, v kateri so blesteli prav vsi igralci. Ekipa, katere sestav je zelo mlad, saj večina igralcev še ni polnoletnih, je iz seta v set postajala vse bolj razigrana in odločna.Da je bila tekma tudi napeta in da gledalci, ki jih je bilo okoli 50, do zadnjega niso bili prepričani v uspeh domače ekipe, kaže rezultat tretjega seta, ki ga igralci kar niso mogli zaključiti. Set se je igral vse do rezultata 32:34, ko so gostje končno klonili. V tem najbolj zanimivem setu so imeli tako domačini kot gostje kar nekaj priložnosti zmagati, saj so se kar vrstili z zaključnimi servisi.

 

Domači igralci so imeli pri tem več sreče in uspešno zaključili odločilni set. V četrtem hkrati zadnjem setu pa so domači igralci takoj povedli z veliko razliko in prepričljivo zmagali ter se uvrstili v tretji krog pokalnega turnirja. Ekipo je vodil trener Matej Dreža, pri tem pa mu je pomagal Srečko Starič. S prikazano igro svojih varovancev sta bila oba zelo zadovoljna.


V tretjem kolu je ekipa Mokronoga doma odigrala tekmo z ekipo Fužinar Metal Ravne, ki sicer nastopa v II. državni ligi, in jo izgubila z rezultatom 0:3. Tokrat je v ekipi Mokronoga zaigral tudi Peter Savšek. Čeprav so bili gostje izraziti favoriti, pa so domači predvsem v tretjem setu, ki so ga izgubili z rezultatom 21:25, zaigrali povsem drugače ter se povsem približali igri Fužinarja. Ne glede na to, da so tekmo izgubili, so pa preizkusili razne variante igranja ter menjavanje igralskih mest, kar pa se je pokazalo kot dobro, predvsem v ekipi, ki je zelo mlada in neizkušena.

Mišo Hrovat
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.